KURUMSAL

2003’den beri hizmet veriyoruz….

Firmamız 2003 yılında kurulmuş olup; özellikle taşıma ve kargo hizmeti sunan firmalar için plastik kargo poşeti ve fatura cepli poşet üretimi gerçekleştirmektedir.

Bunun dışında da çeşitli kuruluşlar için baskılı baskısız poşet ve ambalaj üretimi de yapılmaktadır. Bu çalışmalarımız tüm yurtiçi ve yurtdışında sürekli gelişerek devam etmektedir.

Uzun yıllar boyunca hizmet veren firmamız, bu konuda üst sıralardaki yerini korumaktadır. Müşteri servis hizmet ağı ve zamanında teslimat fabrikamızın prensibi olup gelişen en son teknoloji imalat yöntemleri ile çalışmalarımızı siz müşterilerimiz ile birlikte başarı içerisinde sürdürmekteyiz.

İnançlarımız

Kaliteli, Sağlam, Ekonomik, Doğa Dostu Ürünler kullanarak, canlılar için temel yaşam kaynaklarını (hava, su, toprak) koruyarak Dünya’nın YEŞİL ve YAŞANABİLİR kalacağına inanıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyada ki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Vizyonumuz

Faaliyetlerini ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak sürdürürken; kaliteli, güvenilir ve tercih edilir bir model olmak ve bu sorumlulukla uluslararası şirketler arasında yer almaktır.

Kalite, Çevre, İsg ve Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda,
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürettiğimiz tüm ürünlerde ve yaptığımız faaliyetlerde çevre korumaya odaklanır, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarız.
  • Bu kapsamda, kirliliğin önlenmesi temel istikametimiz olup bu sayede biyoçeşitliliğe ve ekosisteme etkilerimizi azaltırız. İş sağlığı ve güvenliğinde sıfır kaza prensibi ile hareket ederken, tehlikeli oluşumları azaltıp risk temelli düşünce ile proaktif yaklaşımlar sergileriz.
  • İşin yürütülmesine ilişkin oluşan tehlikelerden ve sağlığımızın bozulmasına neden olacak koşullardan korunarak daha iyi bir iş ortamı sağlarız.
  • Enerji verimliliği ve etkin yönetimi konusunda faaliyetlerimizi şekillendirirken, doğal kaynakların sınırsız olmadığını bilir, tasarruf tedbirleri uygularız. İklim değişikliğinin azaltılması için çalışırız.
  • Faaliyetlerimizi yürütürken tedarikçiden müşteriye kadar olan tüm süreçlerde şeffaflık ve objektiflik içinde müşteri memnuniyetini sağlarken, iş güvenliği çevre odaklı çalışırız.
  • Amacımız, faaliyet gösterdiğimiz alanda ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve kanunları takip ederek uygulamak ve sürdürülebilirliğini sağlamaktır.
  • Tüm kalite yönetim sistemlerimizde sürekli gelişim temel felsefemiz olup bunu müşteri memnuniyetini ve diğer ilgili tarafların beklentilerini belirleyerek ve teknolojik gelişmeleri takip edip, çalışanları sürekli eğiterek sağlarız

Mir Plastik San.Tic.Ltd.Şti.
Yenidoğan, Karakaş Sk. 2B, 34030 Bayrampaşa/İstanbul
Telefon : 0 212 565 30 74 - 0 212 565 30 93 Faks : 0 212 565 34 63

Copyright © 2021 Goramedya